Jakie auto do ślubu wybrać

Pary Młode zawsze stają przed dylematem, czym mają się udać do ślubu, a następnie do sali weselnej. Obecnie na polskim rynku funkcjonuje kilka tysięcy firm wynajmujących auta, w tym pojazdy typowo ślubne – limuzyny, zabytkowe oldtimery i luksusowe, najnowsze modele znanych marek.

Co wybrać?

Samochód do ślubu powinien pasować do stylu całej imprezy, a przede wszystkim do… sukni Panny Młodej! Nowoczesna, zwariowana sukienka nie będzie stosowna do auta typu retro, tak samo jak krótka, skromna sukienka nie będzie pasowała do eleganckiej limuzyny. Podejmując decyzję należy się więc zastanowić nad strojem oraz charakterem lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie. Najnowszy model BMW lepiej prezentuje się pod luksusowym hotelem niż drewnianą karczmą. Jeśli mamy wątpliwości, jakie auto pasuje do danego modelu sukni, pomyszkujmy w Internecie. Przeglądając zdjęcia Panien Młodych na tle swoich samochodów szybko zauważycie, które suknie idealnie się z nimi zgrywają.

Skąd wziąć auto?

Jeśli w naszej najbliższej okolicy funkcjonuje tylko jedna wypożyczalnia ze skromna ofertą, zajrzyjmy do Internetu. Na portalu ślubnym https://wesele123.pl/samochod-do-slubu możemy znaleźć kilkadziesiąt ofert firm wynajmujących pojazdy. Przeglądając je możemy wpaść na nietuzinkowy pomysł na transport do ślubu. Do wynajęcia bowiem są zabytkowe autobusy „ogórki”, jak i dwa Smarty, przebrane za Parę Młodą!

Na co zwrócić uwagę podpisując umowę?

W umowie poza danymi przyszłych małżonków i firmy wynajmującej pojazd, muszą znaleźć się również dane auta, takie jak: marka, model, numery rejestracyjne i kolor. Poza ceną za wynajem na ustaloną ilość godzin, dobrze jest wpisać cenę za ewentualne nadgodziny. Nie ma wtedy niedomówień, jeśli auto nie zostanie odstawione na czas, a jak wiadomo, różne sytuacje się w życiu zdarzają. Bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie numerów telefonów do właściciela auta jak i swojego własnego. W razie jakichkolwiek problemów z samochodem obie strony muszą mieć możliwość szybkiego kontaktu ze sobą.