Koszty rezerwacji dobrej sali

Zasadniczo odchodzi się od organizacji różnego rodzaju spotkań w siedzibach firm. Dzisiaj preferuje się spotkania organizowane gdzieś poza miejscem zamieszkania, gdzieś poza miastem, łącząc takie spotkanie również z pewnymi przyjemnościami.

Nie chcąc wyjeżdżać poza miasto, preferuje się organizację takich spotkań w jakimś ciekawym miejscu i na pewno do takich właśnie miejsc możemy zaliczyć warszawską klubokawiarnię podróżniczą o nazwie Tam i z powrotem. Miejsce docenione przez wiele osób prywatnych, ale jednocześnie też miejsce, które już nieraz było wynajmowane dla celów różnego rodzaju spotkań. My wskażemy na to, że w owym miejscu mamy do czynienia z dwoma salami, wśród których jedna jest nieco większa, a druga klasyczna, mniejsza.

W tej większej mamy zamontowany projektor multimedialny HD, dzięki któremu jak najbardziej możemy mówić o wykonaniu prezentacji multimedialnej, jeśli istnieje taka konieczność, a bardzo często owa konieczność istnieje. My chcemy w sposób szczególny wskazać w tym miejscu na taki aspekt, jakim są koszty wynajmu sali w tejże klubokawiarni podróżniczej. Jeśli mówimy o wynajmie sali na wyłączność, to mówimy i tej większej sali, w której można umieścić od 15 do 30 osób. Ustawienie stolików może być koktajlowe i wówczas możemy mówić o umieszczeniu w sali właśnie tych 30 osób lub też przy wspólnym stole, a wówczas będziemy mogli mówić o maksymalnej ilości osób około 20. Koszt wynajmu sali zawiera się w rachunku i wynosi przynajmniej 600 złotych plus 10% kosztów serwisu. W przypadku wynajmu całego lokalu, a istnieje taka możliwość, a koszt takiego wynajmu to 300 złotych plus minimalny rachunek na barze wynoszący 1800 złotych plus 10% serwisu.

Cały lokal jest wynajmowany przy grupie osób powyżej 30 osób. Aby móc bardziej przekonać się o słuszności wyboru tego lokalu na miejsce naszego spotkania, powinniśmy zajrzeć na stronę internetową znajdującą się pod adresem wynajem klubokawiarni Tam-Cafe.pl. To na pewno może rozwiać wszelkie nasze wątpliwości.