Porady dla samozatrudnionych

Wielu Polaków, którzy wyjechali do UK zakłada tam firmy. Najczęściej jest to samozatrudnienie, ale wiąże się z tym spore ryzyko i trzeba dobrze się nad tym zastanowić. W przypadku prowadzenia tego rodzaju firmy nie możemy liczyć na rozdzielenie dochodów prywatnych od zarobków firmy.

Wszystko wliczane jest do jednego i jeśli coś się dzieje źle to ze swoich prywatnych pieniędzy będziemy płacić swoim klientom. To jednak nie wszystko, bo trzeba również zastanowić się nad tym i dobrze wyliczyć dochody, ponieważ można w łatwy sposób przekroczyć kolejny próg podatkowy, a wtedy czekają nas jeszcze większe problemy. Lepiej tego unikać i jeśli nie za bardzo znamy się na prowadzeniu takiej firmy to nie pozostaje nam nic innego jak poradzić się księgowego z Londynu. To będzie osoba, która działa na miejscu, czyli wie, co się dzieje i jakie obowiązuje w Wielkiej Brytanii prawo podatkowe. Taka pomoc jest najcenniejsza, dlatego trzeba zrobić wszystko żebyśmy mogli dotrzeć do kogoś, kto nam będzie w stanie pomóc.

Profesjonalna pomoc

Znalezienie profesjonalnej pomocy w Londynie nie będzie trudne. Wielu Polaków jest zaskoczonych, kiedy wybiera się do firmy, która prowadzi usługi księgowe, a tam są sami Polacy. To też dla takich osób ulga, bo wiedzą, że w razie potrzeby będzie można się z nimi w łatwy sposób porozumieć. Zanim założymy własną firmę warto udać się na specjalne konsultacje. Nie zajmuje to dużo czasu, a dowiemy się, jakie to ma swoje wady i zalety. Im więcej wiemy o prawie, jakie obowiązuje w UK tym lepiej dla nas.

Bez takiej w pełni profesjonalnej pomocy na pewno sobie nie poradzimy i możemy ściągnąć na siebie niepotrzebne problemy. Już teraz można będzie księgowego znaleźć na stronie ksiegowość w UK – Capital Business Links i warto byłoby się z nim umówić na spotkanie. Dowiemy się wszystkiego i dopytamy się jak powinno się taką firmę prowadzić. Księgowy wie jak ma nam pomóc i wie jak powinniśmy działać zgodnie z prawem. Ułatwimy sobie zadanie i właśnie na tym nam najbardziej przecież zależy.