Wyspy Liparyjskie – wyjątkowe miejsce do nurkowania

Morze Śródziemne daje niesamowite możliwości, jeśli chodzi o nurkowanie. To, dlatego wiele osób z całego świata tam jeździ. Miejsce, które jest bardzo popularne to wyspa Stromboli, na której jest aktywny wulkan. Będzie to super atrakcja do nurkowania w całkowicie innych warunkach, jakie do tej pory mieliśmy.

Nurkowanie w archipelagu wysp Liparyjskich to bardzo dobry pomysł. Pod woda można będzie zobaczyć wulkaniczną aktywność. Nie ma zbyt wiele takich miejsc na świecie, dlatego warto tam pojechać i na własne oczy się przekonać jak wygląda taki podwodny świat. Mamy przed sobą wiele pięknych wysp, które można zwiedzać nie tylko pod wodą, ale również na lądzie. To, dlatego taka wyprawa dedykowana jest całym rodzinom. Część może nurkować, a druga część może dobrze się bawić na powierzchni. Na pewno będzie to niezapomniana przygoda dla wszystkich uczestników.

Co mamy zapewnione?

Na miejscu mamy zapewnione aż siedem noclegów, a do tego od siedmiu do dziesięciu nurkowań. W cenie znajduje się butla i pas balastowy oraz obsługę polskojęzycznego opiekuna. Tworzone są grupy składające się z sześciu osób i kapitana, dlatego jest to kameralna wyprawa. Warto się na nią zapisać. Jeśli chodzi o przelot to można to zrobić tanimi liniami lotniczymi i za kilkaset złotych polecimy i wrócimy. Wyprawa organizowana jest przez osoby, które mają bardzo duże doświadczenie, dlatego każda osoba, która chce poznać świat podwodny powinna się na to zdecydować. Jesteśmy bezpieczni, ale również dotrzemy do najlepszych miejsc do nurkowania.

Taka doświadczona ekipa wie, jakie miejsca warto zobaczyć i my właśnie z nimi tam pojedziemy i popłyniemy. Osoby, które chcą sprawdzić wszystkie szczegóły takiej wyprawy można zaprosić na stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowy-rejs-po-wulkanicznych-wyspach-liparyjskich/, gdzie to wszystko się znajduje. Mamy opisy, ale mamy dołączone zdjęcia z tych bardzo wyjątkowych miejsc. Trzeba się spieszyć, bo wiele osób jest chętnych, a ilość miejsc jest niestety mocno ograniczona.