Zakładanie firmy w UK

Dzisiaj mamy takie możliwości, że bez problemów można przenieść się do Wielkiej Brytanii i tam założyć własną firmę. Oczywiście nie ma się, co spodziewać, że bez biurokracji się obędzie. W każdym kraju jest podobnie i najpierw mają się zgadzać dokumenty, a dopiero później można będzie działać.

W UK jest jednak trochę inaczej, jeśli chodzi o własną małą firmę. Tutaj można na spokojnie spróbować swoich sił bez konieczności chodzenia po urzędach. W Polsce najpierw jest rejestracja, składki i sprawdzanie czy to dla nas. Jeśli zarabiamy pieniądze, a to wszystko dokumentujemy to po trzech miesiącach trzeba się z tym zgłosić do urzędu skarbowego. Jeśli nie zdążymy to na początek mamy karę w wysokości stu funtów.

Później będzie gorzej, dlatego nie ma, co na to czekać tylko trzeba szybko wszystkie formalności pozałatwiać. W urzędzie skarbowym zobaczą ile zarobiliśmy i na tej podstawie będziemy przynależeć do konkretnego profilu podatkowego. Jeśli z wyliczeń wynika, że przekroczymy 81 tysięcy funtów w rok to trzeba zarejestrować się, jako płatnik VAT. Wszystkiego się dowiemy na miejscu i będziemy wiedzieć, co dalej z tymi informacjami należy zrobić.

Pomoc księgowego na terenie UK
Jeśli nie za bardzo wiemy jak się za to zabrać to trzeba skorzystać z pomocy księgowości w UK. Firma księgowa z Polski już czeka na nasz telefon i jest w stanie nam już pomóc. Prowadzenie firmy czy zatrudnienie u kogoś wymaga numeru ubezpieczenia społecznego. To oznacza, że trzeba będzie pójść porozmawiać z urzędnikiem i takie ubezpieczenie otrzymać. Księgowy nam oczywiście w tym pomoże także nie musimy się niczym martwić. Mamy profesjonalne usługi na bardzo wysokim poziomie i warto z nich skorzystać. Pełną ofertę wspomnianej firmy księgowej znajdziemy na Cblfinance.co.uk/. Trzeba szybko działać, bo oni już na nas czekają. Mają tak wielu zdolnych pracowników, że są w stanie dostosować się do wszystkich naszych wymagań. Musimy taką okazję już teraz wykorzystać i sprawdzić jak ta firma pracuje.